Blog

24

Eyl

RTE Üniversitesi Kariyer Günleri

25-27 Nisan 2018 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans ile Lojistik Toplulukları tarafından 2. Kariyer Günleri programı düzenlendi.

3 gün süren 2. Kariyer Günleri programı çerçevesinde Bankacılık ve Lojistik alanından sektör temsilcileri, akademisyenler, girişimciler, iş adamları, yönetici ve spor adamlarından oluşan 16 kişilik geniş bir katılımcıdan oluşan konuşmacılar öğrencilere bilgiler verdi.

Program kapsamında Meşveret Derneği’nin “Paralarla Tarihe Yolculuk” sergisinin yanı sıra çok sayıda standın olduğu sergi öğrenci ve katılımcıların beğenisine sunuldu.

Programa firmamız Genel Müdürü Mutlu YELTEN’in yanı sıra  Gelişim Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi Planlayıcısı Hakan ADAY, TMSF Birleşik Fon Bankası A.Ş. Gen. Müd. Yrd. HÜSEYİN ÇAKIR, Riport Yönetim Kurulu Başkanı Asım ÇİLLİOĞLU, KOSGEB Rize İl Müdürü Celil Kürşat DERECİ, Çayeli Bakır İşl. Tic. ve Fin. Müd. Ali CAN, Supramar Denizcilik Genel Müdürü Bahadır TONGUÇ, Wise of Trade Solutions Genel Müdürü Neşe ÇOLAK, Kuveyt Türk Rize Şube Müdürü Fatih Bahadır BAYTAŞOĞLU, Albaraka Türk Rize Şube Müdürü Hasan KONAKÇI, Türkiye İş Bankası Rize Şube Müdürü Murat DERDİYOK, Türkiye Finans Rize Şube Müdürü Yalçın MAMAY konuşmacı olarak katıldı.

 

You must be logged in to post a comment.

Urgent Support
close slider